Dairy

Votočvohoz

24. března 2013 v 10:30 | J.

Ahoj založila jsem si votočvohoz jelikož mám plno hadrů který už nenosím nebo se mi už nelíbí. Tak nevím kam s nimi tak se to snažím prodat. Myslím, že tam mám celkem hezké věci a hlavně je nemám zníčené, tak jestli se chcete jenom kouknout můžete ZDE!! Jestli se vámtřeba, ale i něco zalíbí napište mi to sem nebo na votoč můžeme se dohodnout i na ceně. Taky můj katalog můžete nabídnout svém kamarádkám třeba jim se něco zalíbí. Dneska ještě napíšu článek co se dělo včera :)

Byli jsme v policejním muzeum

23. března 2013 v 13:00 | J.

Ahoj miláčci, tak v pátek jak už jste si mohli všimnout v nadpisu jsme byli ze školou v policejním muzeum byli jsme tam už jednou na přednášce o drogách a dneska to bylo něco podobného akorát se to více rozebíralo. Minule když jsme tam byli ani jsme si s holkami nepřošli to muzeum, ale tentokrát jsme si řekli tak se koukneme aby jsme viděli co tu mají hezkého jelikož já mám ráda ty staré věci zajímájí mě hrady, zámky a tak podoné věci, tak se mi to i celkem líbilo měly tam samé ty starý uniformy, pistole, modeli malinkých aut no dá se říct, že by to spíše zajímalo kluky. Teď zrovna poklízím bordel v pokoji když mi příjde Ráďa tak ať neví, že jsem jeho velká bordelářka nejhorší je, že už to ví. A jak se dnes máte vy?

Ta hnusná zima

19. března 2013 v 20:29 | J.
Ahoj taky už vám ta zima leze tak ne nervy? Já jenom jestli nejsem jediná nebo jsem opravdu divná.. nevím, ale já jsem asi takovej ten typ člověka kterej má rád radši teplo, opalování, válený u bazénu s přáteli u toho popíjet jakékoliv koktejly a tak prostě. No, ale když je teda tady s náma pořád ta hnusná zima tak bych vám sem mohla dát fotku s příelem z letošný zimi. Ten den si naprosto pamatuju, ale kdybych vám to tady všechno poslala ty blbosti co jsme dělali a tak bylo by to na dlouho, ale můžete si všimnou, že jsem oba jak sněhuláci.

Na fotbale a teď s přítelem

17. března 2013 v 18:59 | J.
Dnešek byl celkem povedenej nejdřív jsem si myslela, že budu ležet v účení, ale nakonec ne jela jsem s kámoškou se kouknout na přítele a celkově na kluky jak hrají fotbal byl to jenom přátelák tak ani o nic vlastně nešlo,a le aspoň jsme se nenudili. Můžu říct, že jim to moc nešlo prohráli 4:1, ale snad už příště budou lepší, což pochybuju :D


No teď už, ale čekám jenom na to moje pako mimochodem tohle je starší fotka byla focená asi před měsíce byli jsme totiž spolu na horách které jsme si teda perfektně užili. Mám i více fotek z hor tak vám jsem mohu potom nějaké časem dát když budete chtít.

Taky bych vás o něco chtěla poprosit nemohli by jste mi TADY hlasovat můžete 5x za hodinu a moc nám to pomůže! ♥

VRACÍM SE!

17. března 2013 v 12:50 | Jaňula

Ahoj miláčci rozhodla jsem se, že se vrátím k blogu, ale dá se říct, že taky trochu z nudy, tak uvidíme jak dlouho mi to vydrží. Rozhodně bych to tady chtěla trochu změnit blog bych chtěla mít zaměřený rozohdně na Ash a taky na mě jelikož mě baví hodně autorské blogy. Ale jak jsem tady už dlouho nebyla všimla jsem si, že je to tady hodně změněné a moc se tady nevyznám tak můžete mi třeba říci kam se ztratilo když mi napíše někdo novej komentář? nebo návštěvnost za ten celý den? No a taky by to chtělo nový layout neměl by někdo zájem mI ho udělat?

Taky bych vás o něco chtěla poprosit nemohli by jste mi TADY hlasovat můžete 5x za hodinu a moc nám to pomůže! ♥

26. května 2012

26. května 2012 v 15:29 | Christine ♥

Čabas děvčata..
Tak včera a dneska dost nabyté dny.. včera jsme byli na KMD ze školou a byli jsme na muzikále quasimodo. Bylo to vážně úžasné dokonce až tak že holky vedle mě brečeli :D. No a dneska jsem vstávala už v 8 hodin protože jsme se jeli kouknout na kluky na fotbal nakonec to skončilo 2:2 tak aspoň že tak. Dneska mám ještě v plánu něco přidat na blog a pak buď pojedu s kámoškou nakupovat nebo pudu prostě jenom ven. A co vy.. jaký jsou na dnešek plány?

Chceš být moje affs?

25. května 2012 v 14:59 | Christine ♥
Ahooj slečny..♥
Tak scháním nějaké affs.. je mi úplně jedno o čem máte blog ale prostě mě musí zaujmout.
Mám ráda blogy o módě o Seleně Gomez, Justin Bieber.. takže ti mají velkou šanci. Mám ráda takové affs s kterým si můžu pokecat o čem koliv a trošku i o něm něco vědět. Máš to tak stejně? tak napiš..:)
Ale bacha vybírám si!

Přezdívka:
Blog:
Věk:

Nový blog

23. května 2012 v 15:29 | Christine
Zdravím váš slečny..
Tento blog je můj že ani nevím kolikátý..chvíli přestanu a někdy mám zase chuť přidávat články a tak.. tentokrát jsem se rozhodla udělat blog o Ashley.. myslíte že to byl dobrý nápad?..Zkusím přidávat co nejvíce ale když bude hezky počítejte s ním že tu nic nebude tak yse vám budu snažit odepsat na veškeré vaše otázky..takže se nebojte že neodepíšu odepíšu na vše! Teď zkusím dodělat ten layout ale nevím jak to zládnu protože bych ty články chtěla na střed a ne takhle k tomu kraji a když si to nastavím na ten střed tak se mi posune i menu :/ nevíte co s tím? :) a taky už zkusím něco přidat ale to se ještě uvidí.. Tak se zatím měj te hezky..♥
 
 

Reklama
Reklama